Members: 0 member(s)

Shares ?

3

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

User's Tags

Technology 84 views Feb 13, 2020
instagram Takipçi Satın Al

Paylaşmak gerçekten güçlü bir silahtır: Fotoğraflarınız daha fazla insana ulaşırsa Instagram'da daha fazla takipçi kazanma şansınız da artar.
instagram takipçi satın alıyor musunuz? Birkaç ay içinde profilinizi çoğalacağına emin olabilirsiniz. hazır olun.Günümüzde, yüksek oranda katılımlı bir Instagram hesabının, binlerce takipçisi olan ancak çok az beğeni ve yorum içeren bir hesaptan çok daha fazla değeri vardır.
Kanalınızın büyümesini bir koşucu olarak değil, bir maraton olarak alın: Yalnızca bu şekilde, sayfanıza sadık ve önerdiğiniz şeyle hedeflenen gerçek takipçilere ulaşabilirsiniz. Instagram takipçi satın aldıktan sonra sayfanızı aktif halde tutmalısınız.
Profil düzenlerkenilk kendinize şu soruyu sorun! Evet. Neden seni takip etsinler? Bu yüzden kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı hemen söylemek önemlidir.Bu kişinin sizi takip etme şansını arttırmak için, gerçekten farklı bir şey de iletebilmeniz gerekir.

 

instagram takipçi satın al ve dikkat et; Instagram biyografinizi karakterize eden 3 öğe vardır:

*Profil fotoğrafı
*Biyografinin metni
*BağlantıInstagram hesabınızla birlikte inandırıcı bir fotoğrafı, şirketinizin logosu veya ön planda bir fotoğraf olarak kullanmaya çalışın.

Ancak Instagram'da en iyi performans gösteren fotoğraflar nelerdir?

*Daha parlak görüntüler, karanlık görüntülerden% 24 daha fazla beğeni üretir
*Düşük bir doygunluk sahip görüntüler birden fazla renk Erişimi daha fazla olduğu gibi% 18 oluşturmaktadır
*Tek bir baskın renge sahip görüntüler …

Takipçi Paketlerine göz atmak ve sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz :  sossyal.com